About Me

Maciej Pedynkowski

„Podróżuję z zamiłowania oraz własnego, świadomego wyboru.
Praca w turystyce od zawsze była moim marzeniem.”

Moja przygoda z turystyką rozpoczęła się w roku 2007 – początkowo pracowałem jako kierownik kempingu nad jednym z kaszubskich jezior oraz animator czasu wolnego dla przybyłych turystów oraz grup zorganizowanych. Dla biur podróży oraz w prywatnej działalności prowadzę wyjazdy studenckie, pielgrzymki, zimowiska, ski-toury, obozy letnie dla młodzieży, wyjazdy incentive, city breaki oraz wszelkiego rodzaju inne wycieczki. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi – także emerytami. Doświadczenie jako rezydent zdobyłem w Czarnogórze oraz Hiszpanii, łącznie ponad rok pracy z grupami oraz klientami indywidualnymi. Od roku 2010 prowadzę własną działalność a jej oferta głównie skierowana jest do obcokrajowców odwiedzających Polskę (wycieczki prowadzone są przeze mnie w języku angielskim). W działalności tej zajmuję się organizacją oraz pilotażem głownie spływów kajakowych, trekkingów oraz wszelkich wydarzeń rekreacyjnych i sportowych. Każdego roku wyjeżdżam na prywatny „study-tour” w ramach którego zdobywam wiedzę odnośnie nowych kierunków, a podczas wyjazdu zdobywam doświadczenie w prowadzeniu grup, które sam organizuję.

Lorem Ipsum

Po uprzednim wywiadzie z grupą tworzę program oraz sam go prowadzę tak aby klienci dostali dokładnie to czego oczekują. Stworzyłem programy oraz poprowadziłem grupy między innymi w takich krajach jak: Tajlandia, Kambodża, Laos, Malezja, Indonezja, Wietnam, Indie, Australia, Maroko, Turcja, Gruzja, Albania oraz wielu innych krajach Europejskich.

Lata podróżowania, organizacji wycieczek i wydarzeń oraz ich prowadzenie przyczyniło się do tego iż zdobyłem doświadczenie, które pozwala mi na perfekcyjne poprowadzenie wycieczki gdziekolwiek na świecie. Biura podróży zwykły wysyłać mnie do „zadań specjalnych” – znaczy to iż przecieram szlak dla innych pilotów jeśli biuro organizuje dany kierunek po raz pierwszy oraz organizuję dla nich szkolenia aby mogli się rozwijać. Umiejętności organizacyjne pozwalają mi na sprawną ocenę danego przedsięwzięcia oraz uniknięcia błędów, których niedoświadczony pilot mógłby się nie ustrzec. Jak widać – wszystko co związane z turystyką oraz podróżowaniem – to moja miłość 😉

Fotografia

Jestem także profesjonalnym fotografem i przyjmuję zlecenia fotograficzne jednocześnie z pilotażem grup. Zapraszam do mojego Portfolio.